Vítejte na Potterzone – místo nejen pro mudly

V

Potterzone je nový novinkový portál ze světa J. K. Rowlingové, kde se schází mudlové neboli nečarové – záleží, jak chcete – a kouzelníci ze všech krajin.

Projekt sám o sobě vznikl jako myšlenka už asi před dvěma lety, kdy se začalo mluvit o novém filmu ze světa J. K. Rowlingové. Teprve teď se ale společnými silami Potterfanu podařilo tento projekt zhmotnit a vytvořit tak nový portál, který má za cíl Vás informovat o novinkách nejen z kouzelnického, ale i mudlovského světa a z Pottermore.

Věříme, že Potterzone bude novým přínosným portálem pro všechny zvídavé fanoušky, kteří lační po nových informacích. K tomu však potřebujeme i Vás – hledáme redaktory. Proto neváhejte a pošlete nám sovu na adresu redakce@potterzone.cz, pokud se chcete přidat do našeho týmu.

Komentáře

O autorovi

Thomas
Thomas

Thomas je zakladatelem a zároveň šéfredaktorem Potterzone.cz. Moudrý klobouk ho zařadil do Mrzimorské koleje a do školy by si nejspíše dovezl krysu.

Thomas Napsal/a Thomas

O Potterzone

Redakční portál Potterzone spravuje skupina Potterfan, která se snaží přinést mudlovskému světu vše, co kouzelnický svět nabízí.