Připravovaný film Fantastická zvířata 3 ještě ani nevyšel, ale už nyní budí v mnoha lidech rozpaky a pohoršení. Nejenže je terčem kritiky sama jeho autorka J. K. Rowlingová, ale tvrdou ránu zasadila filmu i skutečnost výměny jednoho z nejnápadnějších herců, Johnnyho Deppa. Nejen kvůli této aféře bylo několikrát odloženo vydání očekávaného filmu. Nyní je ohlášen nový termín vydání snímku. Navíc proběhla další výměna jednoho z herců. Ven prosákla i informace o nové postavě, která se ve filmu objeví.

Úplně původně měl třetí díl Fantastických zvířat vyjít do kin v listopadu 2021. Pak proběhlo několikeré přeložení nejen kvůli koronavirové pandemii. Svou roli v tom sehrál již zmíněný odchod Johnnyho Deppa a jeho nahrazení Madsem Mikkelsenem, ale také to, že studio Warner Bros. chtělo dát filmařům více času na natáčení, aby byl snímek kvalitní. Tehdy bylo datum vydání filmu stanoveno na 15. července roku 2022. Nedávno bylo ovšem vyhlášeno jiné datum – bylo přesunuto o den dříve. Nové datum vydání tak připadá na 14.července 2022.

Na snímku je vlevo fotografie obličeje usmívajícího se herce s krátkými vousy. zelenýma očima a hustými hnědými vlasy. Vpravo je fotografie celé mohutné postavy Aberfortha Brumbála z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Má podobný obličej jako jeho bratr Albus s dlouhým stříbrným plnovousem a dlouhými stříbrnými vlasy. Má oblečenou hnědou vestu přes fialový svršek a zeleno-hnědou kostkovanou skotskou sukni s hnědými pletenými podkolenkami.
Poslední novinka, Richard Coyle bude mladý Aberforth Brumbál, Zdroj: Portus Twitter

O poznání působivější novinkou je oznámení obsazení role Aberfortha Brumbála. Ačkoliv samotná společnost Warner Bros. k tomu ještě nic neprozradila, podle několika zdrojů by ho měl ztvárňovat Richard Coyle. Tohoto anglického filmového, divadelního a seriálového herce můžete znát například ze sitcomu Párování (2000), kde ztvárnil Jeffreyho Murdocka, dále jako Tuse z filmu Princ z Persie: Písky času či Fausta Blackwooda z netflixového hororového seriálu Sabrinina děsivá dobrodružství (2018 – 2020). Fanoušci Pratchettovy Zeměplochy herce viděli ve filmu Zaslaná pošta (2010) v roli Moista von Lipwig.

Snímek z Twitterového účtu Richarda - pod jménem Richard Coyle je obrázek laděný do červených barev s nadpisem "Chilling Adventures of Sabrina", pod ním vlevo fotka Richardovy tváře v kulatém poli. Pod ním opět jeho jméno a další informace o něm. Hlavní je lokalita, kde se právě nachází: "Hogsmeade."
Jako nápověda nám může posloužit i twitterový účet herce, který si změnil místo, kde se nyní nachází – na Prasinky. Zdroj: Richard Coyle Twitter

Sám Richard Coyle se nechal slyšet: „Už asi 5 měsíců na něčem pracuji, ale opravdu nemám dovoleno o tom komukoliv něco říkat… Ale můžu alespoň říct, co dělám, dělám na Fantastických zvířatech, ale nemůžu říct nic. Kvůli tomuhle (ukazuje na svůj plnovous).“ Coyleova účast na filmu je tedy jistá, spekulací je ovšem stále jeho postava.

Další zprávou je přeobsazení role Abernathyho, amerického kouzelníka, který pracuje pro Kouzelnický kongres USA a je nejspíše jedním z následovníků Gellerta Grindewalda. Toho ztvárnil až doposud Kevin Guthrie, který je znám především z rolí jako Ally z muzikálu Slunce nad Leithem (2013) a z dramatu Písně západu slunce (2015). Herec byl však poslán na 3 roky do vězení za sexuální znásilnění opilé ženy. Kevin se nicméně brání slovy, že ženě jen pomohl, protože jí nebylo dobře. Analýza DNA však prokázala, že ke znásilnění došlo. Nyní budeme s napětím očekávat, komu studio Warner Bros. tuto roli nabídne.

Na fotce vidíme nalevo obličej usmívajícího se herce Kevina Guthrieho s plnovousem, v bílé košili s černou kravatou a sakem. Vpravo je jako Abernathy, hladce oholen, oblečen do bílé košile s hnědou kravatou a černého saka.
Kevin Guthrie, jako Abernathy, Zdroj: mugglenet.com

Zdroje: https://www.fantasticbeastsmovies.com/movies/fantastic-beasts-3/movie-3-what-we-know/
https://harrypotter.fandom.com/wiki/Richard_Coyle, https://www.imdb.com/name/nm0185404/bio?ref_=nm_ov_bio_sm
https://www.csfd.cz/tvurce/338546-kevin-guthrie/prehled/
https://www.bbc.com/news/uk-scotland-glasgow-west-57114209
https://twitter.com/1richardcoyle?lang=cs, https://www.imdb.com/name/nm2295590/bio?ref_=nm_ov_bio_sm
https://www.reddit.com/r/FantasticBeasts/comments/l5e4ck/english_actor_richard_coyle_confirmed_hes_joined/

Turkiš

Mojí oblíbenou barvou je modrá, a možná proto mě Moudrý klobouk zařadil do Havraspáru, i když poslední dobou zjišťuji, že mám v sobě i něco z koleje jezevců. Zatím ještě studuji, ale moje vysněné povolání je zpěvačka a magizooložka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..