Již tuto sobotu a neděli proběhne Mistrovství České republiky ve famfrpálu, na nějž Vás tímto srdečně zveme!

Místem konání je pro tento rok Brno, kam se sjede 5 týmů ze všech koutů naší země. Konkrétně, již známí, Occamy Olomouc, Brno Banshees a obhájce titulu posledního mistrovství Prague Pegasus, který tento rok přiveze 2 týmy. Tým Prague Pegasus budou hrát v modrých dresech v zastoupení zkušenějších hráčů, zatímco Prague Red Pegasus si oblečou nové červené dresy. Dále se představí nováčci z týmu Fortescue Falcons, kteří přijedou z Pardubic. S famfrpálem už nějaké zkušenosti mají ze svých táborů, které každoročně pořádají. Ostatní týmy se kvůli nedostatku hráčů tento rok neúčastní.

Informace o celém turnaji najdete v informační brožuře zde. Níže přikládáme rozpis turnaje, kde můžete vidět, kdo, s kým a kdy bude hrát.

Na obrázku můžete vidět rozpis celého turnaje na sobotu a neděli.

A o co se vlastně bude hrát? O mimořádnou trofej, která byla vyrobena již na minulé mistrovství jedním z Pegasů.

Na obrázku se nachází zmenšenina famfrpálové obruče, nabarvena na zlato. Stojí na tmavém čtvercovém podstavci, na kterém je zepředu nápis Mistři ČR ve famfrpálu. Stojí na trávě.
Pohár pro vítěze

Stejně jako minulý rok můžete všechny zápasy sledovat online na Youtube. Na průběžné výsledky se potom bude možné podívat zde.

Nezbývá než popřát všem týmům hodně štěstí a férový boj na hřišti. Ať vyhraje ten nejlepší!

Turkiš

Mojí oblíbenou barvou je modrá, a možná proto mě Moudrý klobouk zařadil do Havraspáru, i když poslední dobou zjišťuji, že mám v sobě i něco z koleje jezevců. Zatím ještě studuji, ale moje vysněné povolání je zpěvačka a magizooložka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..