Všechny fanoušky Wizards Unite jistě potěší zpráva, že na začátku září se objevil oficiální průvodce hrou, pokud byste potřebovali s něčím pomoci.

Letos v létě přišla na naše mobilní telefony hra s rozšířenou realitou Harry Potter: Wizards Unite a žádala nás o pomoc celému kouzelnému světu. A nyní, pokud chcete ve vaší misi jít nad rámec povinností, k vám přichází od společnosti Scholastic tato nová šikovná příručka, plná tipů a triků přímo od vývojářů. Podíváme se, co nás čeká uvnitř.

Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com

Tento oficiální tištěný průvodce nabízí mnoho rad a nápověd přímo od týmu, který hru vyvíjí – jak nalézt vzácné Stopy, jak objevit nebezpečnější Pevnosti apod. Dělá vám potíže namíchat lektvary? Průvodce vám poskytne poznámky k uvaření lektvaru jako pravý mistr (jako pravý Princ dvojí krve). To vše a více expertních poznámek vám bude k dispozici. Pokud tedy chcete trumfnout vaše herní přátele, můžete začít právě tady.

Publikace průvodce Harry Potter: Oficiální herní průvodce Wizards Unite (Harry Potter: Wizards unite Official Game Guide) byla Scholasticem oznámena na 3. září tohoto roku. Zde si ji můžete objednat.

Toliko říká stránka Pottermore. Bohužel, zprávy, které jsem vydoloval z jiných zákoutí internetu, sice tyto informace potvrzují, jenže také dodávají, že průvodce bude vydáván pouze v USA. Odkaz dodaný Pottermore (a stejný, který je k dispozici na jiných webech) informují o tomto průvodci odkazuje na Amazon. Ten ne vždy zasílá do ČR, nicméně zdá se, že tohoto průvodce zasílat mohou. Cena je v současnosti $7.81, což není moc, činí to něco přes 180 Kč, ale musíte také přičíst poštovné z USA.

Zdroj: https://www.pottermore.com/news/a-peek-inside-the-wizards-unite-official-game-guide
http://www.mugglenet.com/2019/06/scholastic-announce-official-harry-potter-wizards-unite-game-guide/

FildasKirk

Zpočátku, ovlivněn heroickým obdivem k Harrymu, jsem se považoval za Nebelvíra. Později jsem si uvědomil, že bezhlavě se vrhat do šílených dobrodružství na mě vůbec nesedí – a přiznejme si i s rozmyslem se vrhat do šílených dobrodružství by bylo na pováženou. Naopak, dvakrát měř, jednou řež, ale nejprve si o tom třikrát něco nastuduj je více můj styl. Takže jsem Havraspár a kdo mě označí za Nebelvíra, bude mu po odečtení kolejních bodů udělen trest naučit se nazpaměť Dějiny Bradavic. Prý je to prima lehké čtení před spaním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..