Nestihli jste Svět knihy? Nesmutněte, kouzla a čáry si budete moci procvičit v následujících dvou měsících ještě několikrát!

Již tento víkend se v v severočeských Litoměřicích koná Allfest, který v neděli 19. 5. navštíví i pojízdná Příčná ulice. Nebude chybět ani část profesorského sboru z Bradavic: bývalí žáci profesorky Prýtové vás naučí přesazovat mandragory. Ty, které láká spíše strana Pána zla, dostanou možnost vyrobit si vlastní smrtijedskou masku ze sádry! A důležitá je i řádná ochrana proti škrknám, které vám pomůžou odhalit vyrobené strašibrýle. Na každý z těchto workshopů si nezapomeňte vzít i nějaký ten srpec nebo mudlovské peníze!

Na konci měsíce, 25. 5., bude opředen kouzly i PevnostCon. Naleznete v něm jak Příčnou ulici, tak i další kouzelné workshopy, tentokrát zaměřené více na pohyb.

Začátek června nebude o nic méně kouzelný; 8. června budete mít na Bezvafestu (opět v Litoměřicích) exkluzivní možnost: nechat se rozřadit do koleje! Abyste pak ostatním mohli hrdě ukazovat svůj výsledek, můžete si v Příčné ulici nakoupit kolejní merchandise, hůlku a další kouzelnické potřeby. S novou hůlkou vám pak nic nebude bránit v návštěvě Soubojnického klubu a na váš zbrusu nový camrál tam budou čekat i famfrpálové branky.

I na Bezvafestu vás na škrkny upozorní nově vyrobené brýle a také budete mít možnost vyrobit si vlastního huláka.

A pokud dáváte přednost vícedenním akcím, nezapomeňte, že Potterfan bude tradičně i na Festivalu Fantazie v Chotěboři od 28. 6. do 3. 7. s velice nabitým a kouzelným programem!

Přijďte se s námi bavit alespoň na jednu z těchto akcí a uvidíte, že s Potterfanem se nebudete cítit jako mudla ani v květnu!

Maya

Studentka Mrzimoru, která je kdykoli připravená hájit čest své koleje jak při Potter Aktivity, tak i při samotném Souboji kolejí! Když jsem mimo Bradavice, volný čas využívám ke studiu a výcviku mudlovských psů.