Špatné zprávy se momentálně šíří mudlovskými informačními kanály: Potterfest, nejkouzelnější akce roku, se letos neuskuteční.

Původní nabídka vstupenek.
Webové stránky Potterfestu s původním termínem a místem konání. Zdroj: Potterfest.cz

Začátkem školního roku, dne 5. září, měla v Národním domě na Vinohradech proběhnout velkolepá jednodenní akce pro fanoušky Harryho Pottera. Situace se však rychle změnila jako mávnutím kouzelné hůlky. Přes veškerou snahu i naději, kterou Potterfan vkládal do příprav Potterfestu, se sen o nejkouzelnější akci roku rozplynul jako mlhy nad bradavickým jezerem. Vynaložené úsilí však v boji proti temné straně, podpořené aktuálně nejsilnějším Smrtijedem mudlovského světa jménem COVID-19, nestačilo. Potterfest tak musí svou obětí podpořit bezpečnostní opatření, která jsou součástí dlouhotrvající nepříznivé situace.

Jednatel firmy Potterfan a ředitel Potterfestu se k tomu vyjádřil takto: „Současná situace mě sice mrzí, ale bohužel jsme neměli na vybranou. Naše snaha udržet a uskutečnit festival byla na té nejvyšší možné úrovni. Vládní omezení je ovšem neúprosné a navíc je pro nás zdraví návštěvníků i našeho týmu nejpřednější.“

Původní nabídka vstupenek.
Původní nabídka vstupenek. Zdroj: Potterfest.cz

A tak každý, kdo si předem objednal vstupenku – svrčkovou, srpcovou, či galeonovou – obdrží sovu s omluvou a ujištěním, že peníze za předem zaplacené vstupenky mu budou do několika dní vráceny zpět na účet, z něhož odešla platba za lístky. Jako poděkování za projevený zájem o kouzelnický festival věnuje Potterfan všem předplatitelům slevový kód na zboží z Pottershopu, který bude přibalen k soví poště.

K této příležitosti Pottershop navíc nabídne nové předměty z festivalové kolekce. Ať už jste se tedy na Potterfest chystali, anebo ne, můžete podpořit smutně zrušenou akci a zároveň i Potterfan koupí těchto produktů.

Nové zboží z kategorie Potterfest.
Nové zboží z kategorie Potterfest. Zdroj: Thomas

Děkujeme všem za váš zájem podílet se svou přítomností na nejkouzelnější akci roku, a i všem ostatním za jakoukoliv podporu!

Nakonec bychom chtěli vyjádřit vděčnost také partnerům Potterfestu za jejich plánovanou účast a za jejich spolupráci. Jmenovitě děkujeme: Albatros Media, Bambule království hraček, Dino, Lego, Mattel, Mellow, Ravasio Caffé, Ravensburger a Sparkys.

Partneři akce.
Partneři akce. Zdroj: Thomas

Ještě jednou se omlouváme a slavnostně přísaháme, že ve špatnosti jménem Potterfest budeme i nadále pokračovat. A tak brousíme hůlky, cvičíme nejen obranná, ale i útočná kouzla ve snaze dobýt obsazené pozice zpět, abychom porazili koronavirus a uspořádali nový Potterfest v roce 2021.

Velkou nadějí je i závěrečný příslib od Thomase: „Věřím, že se dřív, nebo později potkáme ještě na jiné akci. Protože naše srdce stále bijí pro kouzelnický svět J.K. Rowlingové a našim cílem je i nadále sdružovat fanoušky tohoto světa. Koronavirus nás rozhodně nezažene do kouta a nezastaví nás v naší snaze pro vás dělat svět ještě kouzelnější. Ačkoli jsme prohráli boj o Potterfest, neznamená to, že se tak lehce vzdáme a nadále plánujeme do budoucna. Zároveň myslíme i na vás a přejeme vám, abyste vyvázli ve zdraví!“

Skupina Potterfan a příznivci z Festivalu fantazie 2019.
Skupina Potterfan a příznivci z Festivalu fantazie 2019. Zdroj: Potterfan Facebook
windows 7 ultimate

Acalanthi

Spoléhám na to, že Moudrý klobouk dobře věděl, co se mnou. A tak mě k mému vlastnímu překvapení poslal do mrzimorské koleje. Přestože mám ale raději modrou než žlutou, zabydlela se má mysl u jezevců tak dokonale, že jsem odhodlaná se za ně bít až do posledního krvavého kola ve hře Potter aktivity, dokud konečně slavně nezvítězíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..