Před nedávným časem jsme vás informovali o tom, že Pottermore.com prodělal vážnou evoluční změnu, jejímž výsledkem je dospělá verze WizardingWorld.com (dále WW). Nejedná se však jen o kosmetické vyplnění vrásek internetových stránek, nýbrž o oživení světa kouzel, do něhož nás chce WW doslova vtáhnout. Jedním ze způsobů, jak toho docílit, je i roční předplatné. Na co nás chce Wizarding World Gold nalákat? A naláká? Pojďme se na to společně podívat.

Dárková lákadla WWéčka Gold. Zdroj: WizardingWorld.com

Od e-knih po seriál, od sběratelských odznáčků a dalšího merche pro fajnšmekry k přednostnímu prodeji vstupenek. To a ještě více slibuje WW, pokud se rozhodnete pro jeho dvanáctiměsíční předplatné. Značnou vadou na kráse je ovšem to, že je tato volba od letošního podzimu umožněna zatím pouze fanouškům z Velké Británie a USA. Kouzelníci z ostatních zemí si musejí počkat, až na ně přijde řada (a je úplně jedno, jak výhrůžně se při tom budeme tvářit).

Než se dostaneme k ceně a přepočítávání osobních úspor z rozbitých prasátek, mrkněme ještě na plnou nabídku předplatného.

Pokud se skutečně rozhodnete investovat galeony do WW Gold (a českým a slovenským zájemcům to bude umožněno), zaťuká vám na okno sova s uvítacím balíčkem. Ten bude obsahovat pohlednicovou kopii skici Bradavic J. K. Rowlingové, exkluzivní sběratelský odznáček a především váš nový a zcela osobní deník, nazvaný Klíče a kuriozity (Keys and Curios).

Klíč s křídly na odznáčku. Zdroj: mugglenet.com

Slovo „deník“ může být ovšem v tomto případě dost zavádějící. Zápisník totiž není dostatečně obsáhlý na to, abyste si do něj mohli zapisovat zážitky den po dni. Můžete v něm tak maximálně shrnout dojmy z uplynulého měsíce. Na co ale Klíče a kuriozity lákají především, je ono slovní spojení „osobní deník“. Měli bychom si tedy ujasnit, co to přesně znamená.

Vlastně vám to bude jasné už od pohledu. Jakmile zápisník „vysvléknete“ z černého pláště, sepnutého magnetickou sponou ve tvaru klíče s křídly, okamžitě vás praští do očí barvy bradavické koleje, do níž náležíte. Na tu budou ostatně odkazovat všechny stránky deníku. Aby se však mohl stát skutečně osobní, musí obsahovat i vaše jméno. A to také bude, už předem natištěné!

Deník z uvítacího balíčku. Zdroj: mugglenet.org

Při listování narazíte také na klíče (odkaz na název deníku), které se vám budou později hodit k odemykání různých překvapení a aktivit v mobilní aplikaci od Wizarding World – ehm, až bude konečně zpřístupněna i plebejům, žijícím mimo Británii, USA a další země, kde aplikace už normálně funguje.

A jen tak mimochodem, na designu zápisníku zapracoval nám dobře známý tým MinaLima, který stál za podobou kouzelnického světa a jeho rekvizit ve filmech Harry Potter a Fantastická zvířata.

Pokud jste na deník stejně zvědaví jako my, podívejte se s námi na video:

Zdroj: The Potter Collector YouTube

To jsme se teď ale dost pozdrželi u uvítacího balíčku, který je pochopitelně jednorázový (uvítací balíčky nechodí každý rok). Kvůli čemu bychom si tedy měli Wizarding World Gold nakonec pořídit? Projděte si níže uvedený seznam a zaškrtávejte si, co by vás mohlo zaujmout nejvíce:

  • Wizarding World Original – zpřístupnění exkluzivního videového seriálu, ve kterém budou postupně odhalovány záhady a tajemství Kouzelnického světa.
  • E-booky – s předplatným získáte v „ty-víš-jaké“ aplikaci také přístup ke všem 7 e-knihám s potterovskými příběhy, které si tak můžete nosit neustále s sebou. Tento přístup platí po dobu existence vašeho předplatného.
  • Sběratelské odznáčky – první obdržíte už v uvítacím balíčku. Ale ke sbírání jich bude mnohem víc.
  • Speciální události – předplatitelé budou mít snazší přístup na zvláštní události, které se pořádají ve filmových studiích v Londýně, např. Vánoční párty ve Velké síni.
  • Exkluzivní slevy – budou platit v obchodech na Wizarding World.com shop, Platform 9 ¾ na londýnském nádraží King´s Cross nebo ve studiích v Londýně, Hollywoodu a v Orlandu.
  • Přednostní rezervace – přednostní přístup k lupenům na nejpopulárnější události Wizarding Worldu, ve filmových studiích anebo na divadelní představení Harry Potter a Prokleté dítě v Londýně, New Yorku a San Francisku.
  • Přednostní přístup k novinkám – než se začnou prodávat nové kolekce a merch v obchodech, budete o nich vědět jako první a budete mít možnost si je pořídit ještě dříve než ostatní smrtelníci bez předplatného.
  • Další výhody – ty se budou týkat přístupu k novým kvízům, hádankám, nebo také šancí na výhru „neopakovatelných zážitků“. Jaké to konkrétně jsou, to přímo specifikováno nebylo.
Sběratelské odznáčky. Zdroj: The-leaky-cauldron.org

A kolik tohle „zlato“ vlastně stojí? Američané zaplatí $79,99, zatímco Britové £59,99. V přepočtu do českých korunek se obě částky přesně neshodují, nicméně se pohybují okolo 1800 Kč, slovenští kouzelníci by pak v tom případě měli počítat se € 70.

Tak co? Přesvědčil vás Wizarding World svou nabídkou natolik, abyste se stali jeho platícími členy? Co všechno vás zaujalo, a co vás naopak nechává úplně chladnými? Podělte se s námi o vaše dojmy!

Poznámka: Výhody a odměny se budou čas od času měnit, WW si tedy vyhrazuje právo na změnu.

Zdroj: https://www.wizardingworld.com/news/introducing-wizarding-world-gold

Acalanthi

Spoléhám na to, že Moudrý klobouk dobře věděl, co se mnou. A tak mě k mému vlastnímu překvapení poslal do Mrzimorské koleje. Přestože mám ale raději modrou než žlutou, zabydlela se má mysl u jezevců tak dokonale, že jsem odhodlaná se za ně bít až do posledního krvavého kola ve hře Potter aktivity, dokud konečně slavně nezvítězíme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..