Čarodějky a kouzelníci, nastražte své ultradlouhé uši a vyslechněte si krátké hlášení! Zveme vás na magickou páteční noc s Harry Potterem dne 28. února od 21 hodin do pražského klubu El Mágico, kde se můžete pořádně odvázat. Těšit se můžete na kouzelnou atmosféru, aktivity a soutěže o ceny.

Ať už patříte do Nebelvíru, kopete za Zmijozel, jste věrní Mrzimoru anebo dumáte v Havraspáru, každý z nás si potřebuje občas oddychnout od učení či od práce a jít se bavit. El Mágico připravil pro všechny, kdo žijí kouzelným světem Harryho Pottera, párty s magickou výzdobou, fotokoutkem a míchanými koktejly přímo z kotlíků; rozhodně nevíte, co je beznaděj, dokud se neopijete Lektvarem zoufalství (zelená). A po veritaséru (Chupito) na sebe prozradíte i to, co jste ani nevěděli.

Interiér klubu El Mágico v Praze. Zdroj: otypka.cz

Doma si rozhodně nezapomeňte svůj kostým, protože pak byste se nemohli zúčastnit soutěže o repliku Poháru tří kouzelníků v cosplayové soutěži. Pravidla jsou jednoduchá. Za prvé je třeba se na místě jmenovitě přihlásit do soutěže. A pak už Brumbál s vámi… Následovat bude přehlídka všech kostýmů, pak přijde na řadu krátké interview a nakonec krátký výstup, ve kterém se budou soutěžící snažit svou postavu co nejvěrněji napodobit. Výkon každého účastníka ohodnotí porota složená ze 7 čarodějů – 1 zástupce El Mágica a po dvou porotci z řad partnerů této akce – Potterfan, Česká famfrpálová asociace a Prague Pegasus.

Ilustrační foto. Zdroj: inheritedsalt.com

Řeč už byla také o lektvarech a jistém druhu pitiva, k nim se ale ještě na chvíli vrátíme, protože se pořádá kolejní Drinking Game. Za každý objednaný drink dostanete pro svou kolej žeton, který představuje cenný bod do kolejního počítadla. Vítězná kolej s nejvíce získanými žetony nakonec vyhraje kyblík Cuba Libre (co jiného by účastníci takové hry taky chtěli vyhrát, že?).

Vstup je zabezpečen věkovou hranicí a je povolen pouze čarodějkám a kouzelníkům nad 18 let. Jistě není třeba zdůrazňovat z jakého důvodu…

Vaše pozvánka:

Místo: ElMágico (Chemická 953, Praha 4 – Chodov)
Čas: 28. 2. 2020, 21:00 – 5:00
Vstupné: 80 Kč
Omezeno věkem: nad 18 let
Aktivity: Cosplayová soutěž o Pohár tří kouzelníků, Drinking Game o Cuba Libre, fotokoutek, DJ Lucky D a DJ Emre.

Další informace jsou průběžně zveřejňovány na Facebooku Harry Potter party – El Mágico.

Čarodějové vítáni, mudlové tolerováni!

Partnery akce jsou Potterfan, Potterzone, Česká asociace famrpálu a famfrpálový tým Prague Pegasus.

Acalanthi

Spoléhám na to, že Moudrý klobouk dobře věděl, co se mnou. A tak mě k mému vlastnímu překvapení poslal do mrzimorské koleje. Přestože mám ale raději modrou než žlutou, zabydlela se má mysl u jezevců tak dokonale, že jsem odhodlaná se za ně bít až do posledního krvavého kola ve hře Potter aktivity, dokud konečně slavně nezvítězíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..