Chtěli byste se projít Velkou síní, podívat se na Ministerstvo kouzel nebo následovat pavouky do Zapovězeného lesa? To všechno a ještě víc teď můžete ve studiích Warner Bros v Londýně.

http://blogodynka.pl/harry-potter-studio-tour-organizacja-wycieczki/

Co budete potřebovat, než svoji cestu započnete? Určitě vstupenku. Pořídíte ji zde. Cena se pohybuje okolo 1 100Kč ( záleží na aktuálním kurzu).  Vstupenky bývají vyprodané na více než měsíc dopředu, tak na to myslete. Kupte si ji určitě na dopoledne, aby jste měli dost času všechno si prohlédnout, věřte mi, je toho opravdu spousta! A pokud nejste velmi zdatní v létání na koštěti, budete také potřebovat letenku nebo jízdenku na mudlovský autobus, který Vás dopraví do Londýna. Před cestou si nezapomeňte vyměnit galeony za libry, aby jste si přímo ve studiích mohli dát třeba lahodný máslový ležák.

https://www.wbstudiotour.co.uk/

Dorazili jste do Londýna, a co teď? Ať už jste zvolili jakýkoliv dopravní prostředek, je třeba se přemístit na Victoria station. Pokud není nikde poblíž přenášedlo, použijte vlak. Victoria je opravdu velké nádraží a bývá přecpané mudly, tak ať se neztratíte! Odtud pojedete metrem do stanice Euston, kde přestoupíte na vlak. Vaše výstupní stanice se jmenuje Watford Junction. A teď už je to hračka! Přímo před stanicí už čekají autobusy, které Vás pohodlně dopraví na místo. Nemůžete je minout ani si je splést, jsou totiž krásně Potterovské. Cesta autobusem trvá asi 15 minut a je provázena upoutávkami z filmů a informacemi o Warner Bros studiích. A  teď už Vám nezbývá, než si užít ten nejkouzelnější den!

https://www.culturewhisper.com/r/article/preview/4115