Každý z nás minimálně jednou snil o tom, že se v bradavické uniformě prochází po chodbách, navštěvuje hodiny a zažívá svá vlastní dobrodružství. A my vám přinášíme možnost, jak můžete zažít kouzelné hodiny na vlastní kůži.

Hogwarts Is Here – Bradavice jsou tady! Zdroj: Hogwarts Is Here FB

Všichni, kteří ve svých 10 letech netrpělivě očekávali sovu z Bradavic a měli zlomené srdce, když se jejich dopis ztratil (nepřipadá v úvahu, že bychom tam nepatřili), mají nyní druhou šanci. Skupina zapálených fanoušků Harryho Pottera vytvořila online kouzelnický svět s úplným seznamem kurzů a je zcela zdarma.

Hogwarts Is Here, provozovaný týmem výhradních Potterheadů, vám umožňuje se zapsat do realistických online kurzů. Najít zde můžete úrovně pro každého, od prvního do sedmého ročníku. A co se týče samotných předmětů: v žádném případě nechybí obrana proti černé magii, lektvary , přeměňování a další, které známe díky Harrymu. Také můžete skládat zkoušky NKÚ (O.W.L.). Otevřený seznam kurzů umožňuje fanouškům prozkoumat materiál vlastním tempem. Pokud chcete, můžete dokonce vypracovat skutečné úkoly hodnocené týmem bradavických profesorů a získat za to kolejní body.

Roh učebny s kamennými stěnami a velkým oknem vlevo. Při stěnách jsou police se skleněnými nádobami, které mají různé obsahy. Na velkém obdélníkovém stole jsou tři kotlíky na dlouhých trojnožkách, 4 knihy, přísady a další nástroje.
Učebna lektvarů v Bradavicích. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Stačí se zaregistrovat, vybrat si postavu, zvolit kolej a povolání. Pak se můžete připojit, vytvořit skupinu nebo roleplay a stýkat se se svou vlastní soukromou skupinou spolužáků. Pokud nechcete být studentem, staňte se kolejním duchem, bystrozorem, odborníkem na magická stvoření, nebo si zvolte jakékoli jiné povolání, které chcete. Pak už oddávejte textům z bradavické knihovny.

Ať už se rozhodnete být kýmkoliv, vždy budete mít na výběr z velkého množství magického materiálu. Připravte své hůlky a užijte si své vlastní dobrodružství. Zkuste to zde: Hogwarts Is Here.

Musíme vás ovšem upozornit, že veškeré kurzy i stránky jsou výhradně v anglickém jazyce.

Zdroje: https://www.cosmopolitan.com/lifestyle/a32098959/hogwarts-free-online-classes/
https://www.hogwartsishere.com/

Chaz

Jsem hrdý člen nebelvírské koleje. Dobrodružství je mé druhé jméno. Rád se vrhám do dobrodružství po hlavě. Kolik jsem jen dostal od ředitelky McGonagallové školních trestů například za vstup do Zapovězeného lesa anebo do oddělení s omezeným přístupem...

2 Replies to “Vyučování jako v Bradavicích”

    1. Ahoj Karolíno 🙂
      A jaký tým máš teď na mysli? Souvisí to s tímto článkem? Protože pokud ano, pak se zde nehraje na týmy, ale každý se na uvedené webové adrese vyučuje sám za sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..