Tato nová mobilní hra, součást značky Portkey Games, slibuje změnit náš mudlovský svět v kouzelný. Užijte si první trailer k Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite, ve společném vývoji společností Niantic (pozn. překl.: Vývojáři Pokémon GO) a WB Games, zve hráče k novému pohledu na svět. Pohlížejte na skutečný svět skrze čočky světa kouzel, díky vašemu mobilnímu telefonu. Ale dosti již mazáni medu kolem pus, raději se přímo podívejme, o čem je řeč.

Harry Potter: Wizards Unite půjde o spolupráci: hráči budou muset prozkoumávat skutečný svět, vše v jejich okolí, aby rozluštili záhadu světových rozměrů, přičemž během toho budou moci nalézt mnohé artefakty, kouzelná stvoření a spoustu známých postav z magického světa – vše, co nepochybně velice dobře znáte.

V traileru se můžeme všimnout, jak kamera trochu zlobí (ale jak všichni víme, kouzla a čáry si s mudlovskou technologií rozumí jako oheň a voda), zatímco nějaká žena znehybní zlatonku, která se předtím objevila. V závěru jsme varováni plakátem, který hlásá „Světu kouzel hrozí odhalení“ a žádá nás o pomoc. Nuže, můžeme vůbec odmítnout takovou nabídku k dalšímu kouzelnému dobrodružství?

https://www.pottermore.com/news/watch-the-first-teaser-trailer-for-augmented-reality-game-harry-potter-wizards-unite

Již před pár týdny bylo odhaleno logo této nové hry (k vidění v záhlaví této reportáže), jež je tvořeno, mimo jiné, i spojenými kouzelnými hůlkami patřící Harrymu, Ronovi a Hermioně, spolu s prvky a stylistikou z Fantastických zvířat (pozn. překl.: Řeč je o písmenu S v logu hry, jehož font se podobá písmenu S z loga Fantastických zvířat, viz AJ článek https://www.pottermore.com/news/first-look-new-logo-mobile-game-harry-potter-wizards-unite). Proto si myslíme, že námětem bude spolupráce a soudržnost. Koneckonců, čarodějky a kouzelníci mají táhnout za jeden provaz, že?

Vydání Harry Potter: Wizards Unite je oznámeno na rok 2019. Více informací můžete nalézt na webových stránkách hry Wizards Unite (v angličtině).

Zdroj: https://www.pottermore.com/news/watch-the-first-teaser-trailer-for-augmented-reality-game-harry-potter-wizards-unite

FildasKirk

Zpočátku, ovlivněn heroickým obdivem k Harrymu, jsem se považoval za Nebelvíra. Později jsem si uvědomil, že bezhlavě se vrhat do šílených dobrodružství na mě vůbec nesedí – a přiznejme si i s rozmyslem se vrhat do šílených dobrodružství by bylo na pováženou. Naopak, dvakrát měř, jednou řež, ale nejprve si o tom třikrát něco nastuduj je více můj styl. Takže jsem Havraspár a kdo mě označí za Nebelvíra, bude mu po odečtení kolejních bodů udělen trest naučit se nazpaměť Dějiny Bradavic. Prý je to prima lehké čtení před spaním.