Všechny fanoušky Wizards Unite jistě potěší zpráva, že na začátku září se objevil oficiální průvodce hrou, pokud byste potřebovali s něčím pomoci.

Letos v létě přišla na naše mobilní telefony hra s rozšířenou realitou Harry Potter: Wizards Unite a žádala nás o pomoc celému kouzelnému světu. A nyní, pokud chcete ve vaší misi jít nad rámec povinností, k vám přichází od společnosti Scholastic tato nová šikovná příručka, plná tipů a triků přímo od vývojářů. Podíváme se, co nás čeká uvnitř.

Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com
Zdroj: Pottermore.com

Tento oficiální tištěný průvodce nabízí mnoho rad a nápověd přímo od týmu, který hru vyvíjí – jak nalézt vzácné Stopy, jak objevit nebezpečnější Pevnosti apod. Dělá vám potíže namíchat lektvary? Průvodce vám poskytne poznámky k uvaření lektvaru jako pravý mistr (jako pravý Princ dvojí krve). To vše a více expertních poznámek vám bude k dispozici. Pokud tedy chcete trumfnout vaše herní přátele, můžete začít právě tady.

Publikace průvodce Harry Potter: Oficiální herní průvodce Wizards Unite (Harry Potter: Wizards unite Official Game Guide) byla Scholasticem oznámena na 3. září tohoto roku. Zde si ji můžete objednat.

Toliko říká stránka Pottermore. Bohužel, zprávy, které jsem vydoloval z jiných zákoutí internetu, sice tyto informace potvrzují, jenže také dodávají, že průvodce bude vydáván pouze v USA. Odkaz dodaný Pottermore (a stejný, který je k dispozici na jiných webech) informují o tomto průvodci odkazuje na Amazon. Ten ne vždy zasílá do ČR, nicméně zdá se, že tohoto průvodce zasílat mohou. Cena je v současnosti $7.81, což není moc, činí to něco přes 180 Kč, ale musíte také přičíst poštovné z USA.

Zdroj: https://www.pottermore.com/news/a-peek-inside-the-wizards-unite-official-game-guide
http://www.mugglenet.com/2019/06/scholastic-announce-official-harry-potter-wizards-unite-game-guide/

FildasKirk

Zpočátku, ovlivněn heroickým obdivem k Harrymu, jsem se považoval za Nebelvíra. Později jsem si uvědomil, že bezhlavě se vrhat do šílených dobrodružství na mě vůbec nesedí – a přiznejme si i s rozmyslem se vrhat do šílených dobrodružství by bylo na pováženou. Naopak, dvakrát měř, jednou řež, ale nejprve si o tom třikrát něco nastuduj je více můj styl. Takže jsem Havraspár a kdo mě označí za Nebelvíra, bude mu po odečtení kolejních bodů udělen trest naučit se nazpaměť Dějiny Bradavic. Prý je to prima lehké čtení před spaním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..