Když fanoušci spojí síly s nakladatelstvím a vznikne zbrusu nový con. To je Potterfest!

Vytáhněte pergamen a psací brk a zapište si: 23. září 2017, první Potterfest v Praze v divadle Venuše ve Švehlovce. Co vás tam čeká?
Stejná parta starých dobrých Potterheadů ze skupiny Potterfan, jako například na Festivalu Fantazie. Tentokrát ale nepůjde o klasické přednášky a workshopy, nýbrž především o besedy s překladateli a dalšími významnými osobnostmi.
I soutěže na sebe vezmou trochu jinačí podobu. Například v soutěži o „Nejkrásnější úsměv Týdeníku čarodějek“ dostanou prostor ti z vás, kteří budou chtít předvést svůj kostým. „Cenu bleskobrku“ pak dostanou ti nejtalentovanější psavci a pisálci. V „Soubojnickém klubu“ vás navíc naučíme, jak se bránit a bojovat s vaší hůlkou. Završením celé akce bude koncert Filmové filharmonie, kde uslyšíte některé z nejznámějších melodií spojených s HP.

Mimo hlavní program bude možné se vyfotit s vašimi přáteli či některým z cosplayerů a za pomoci Instagrafu si fotku hned vyzvednout, třeba i s kouzelnými efekty – hotovou, přímo k zarámování! Též na vás bude čekat „Příčná ulice“ s nejrůznějšími drobnostmi k zakoupení a koutek s konzolemi a potterovskými hrami.
Vstupenky rychle mizí!
Máte poslední možnost koupit vstupenky na nejkouzelnější akci roku!


 

To vše se bude konat v tématicky laděném prostředí podzemních prostor divadla Venuše ve Švehlovce za podpory nakladatelství Albatros, BlindBox, Slovart, filmu Fantastická zvířata a kde je najít, Door Z a dalších partnerů skupiny Potterfan.

Takže neváhejte, vytáhněte hůlku, oprašte hábit, kupte vstupenku (ať už tu „kouzelnou“ s VIP předměty navíc, nebo tu obyčejnou mudlovskou) a přijďte s námi tvořit dějiny čar a kouzel!