Před nedávným časem jsme vás informovali o tom, že Pottermore.com prodělal vážnou evoluční změnu, jejímž výsledkem je dospělá verze WizardingWorld.com (dále WW). Nejedná se však jen o kosmetické vyplnění vrásek internetových stránek, nýbrž o oživení světa kouzel, do něhož nás chce WW doslova vtáhnout. Jedním ze způsobů, jak toho docílit, je i roční předplatné. Na co nás chce Wizarding World Gold nalákat? A naláká? Pojďme se na to společně podívat.

Dárková lákadla WWéčka Gold. Zdroj: WizardingWorld.com

Od e-knih po seriál, od sběratelských odznáčků a dalšího merche pro fajnšmekry k přednostnímu prodeji vstupenek. To a ještě více slibuje WW, pokud se rozhodnete pro jeho dvanáctiměsíční předplatné. Značnou vadou na kráse je ovšem to, že je tato volba od letošního podzimu umožněna zatím pouze fanouškům z Velké Británie a USA. Kouzelníci z ostatních zemí si musejí počkat, až na ně přijde řada (a je úplně jedno, jak výhrůžně se při tom budeme tvářit).

Než se dostaneme k ceně a přepočítávání osobních úspor z rozbitých prasátek, mrkněme ještě na plnou nabídku předplatného.

Pokud se skutečně rozhodnete investovat galeony do WW Gold (a českým a slovenským zájemcům to bude umožněno), zaťuká vám na okno sova s uvítacím balíčkem. Ten bude obsahovat pohlednicovou kopii skici Bradavic J. K. Rowlingové, exkluzivní sběratelský odznáček a především váš nový a zcela osobní deník, nazvaný Klíče a kuriozity (Keys and Curios).

Klíč s křídly na odznáčku. Zdroj: mugglenet.com

Slovo „deník“ může být ovšem v tomto případě dost zavádějící. Zápisník totiž není dostatečně obsáhlý na to, abyste si do něj mohli zapisovat zážitky den po dni. Můžete v něm tak maximálně shrnout dojmy z uplynulého měsíce. Na co ale Klíče a kuriozity lákají především, je ono slovní spojení „osobní deník“. Měli bychom si tedy ujasnit, co to přesně znamená.

Vlastně vám to bude jasné už od pohledu. Jakmile zápisník „vysvléknete“ z černého pláště, sepnutého magnetickou sponou ve tvaru klíče s křídly, okamžitě vás praští do očí barvy bradavické koleje, do níž náležíte. Na tu budou ostatně odkazovat všechny stránky deníku. Aby se však mohl stát skutečně osobní, musí obsahovat i vaše jméno. A to také bude, už předem natištěné!

Deník z uvítacího balíčku. Zdroj: mugglenet.org

Při listování narazíte také na klíče (odkaz na název deníku), které se vám budou později hodit k odemykání různých překvapení a aktivit v mobilní aplikaci od Wizarding World – ehm, až bude konečně zpřístupněna i plebejům, žijícím mimo Británii, USA a další země, kde aplikace už normálně funguje.

A jen tak mimochodem, na designu zápisníku zapracoval nám dobře známý tým MinaLima, který stál za podobou kouzelnického světa a jeho rekvizit ve filmech Harry Potter a Fantastická zvířata.

Pokud jste na deník stejně zvědaví jako my, podívejte se s námi na video:

Zdroj: The Potter Collector YouTube

To jsme se teď ale dost pozdrželi u uvítacího balíčku, který je pochopitelně jednorázový (uvítací balíčky nechodí každý rok). Kvůli čemu bychom si tedy měli Wizarding World Gold nakonec pořídit? Projděte si níže uvedený seznam a zaškrtávejte si, co by vás mohlo zaujmout nejvíce:

  • Wizarding World Original – zpřístupnění exkluzivního videového seriálu, ve kterém budou postupně odhalovány záhady a tajemství Kouzelnického světa.
  • E-booky – s předplatným získáte v „ty-víš-jaké“ aplikaci také přístup ke všem 7 e-knihám s potterovskými příběhy, které si tak můžete nosit neustále s sebou. Tento přístup platí po dobu existence vašeho předplatného.
  • Sběratelské odznáčky – první obdržíte už v uvítacím balíčku. Ale ke sbírání jich bude mnohem víc.
  • Speciální události – předplatitelé budou mít snazší přístup na zvláštní události, které se pořádají ve filmových studiích v Londýně, např. Vánoční párty ve Velké síni.
  • Exkluzivní slevy – budou platit v obchodech na Wizarding World.com shop, Platform 9 ¾ na londýnském nádraží King´s Cross nebo ve studiích v Londýně, Hollywoodu a v Orlandu.
  • Přednostní rezervace – přednostní přístup k lupenům na nejpopulárnější události Wizarding Worldu, ve filmových studiích anebo na divadelní představení Harry Potter a Prokleté dítě v Londýně, New Yorku a San Francisku.
  • Přednostní přístup k novinkám – než se začnou prodávat nové kolekce a merch v obchodech, budete o nich vědět jako první a budete mít možnost si je pořídit ještě dříve než ostatní smrtelníci bez předplatného.
  • Další výhody – ty se budou týkat přístupu k novým kvízům, hádankám, nebo také šancí na výhru „neopakovatelných zážitků“. Jaké to konkrétně jsou, to přímo specifikováno nebylo.
Sběratelské odznáčky. Zdroj: The-leaky-cauldron.org

A kolik tohle „zlato“ vlastně stojí? Američané zaplatí $79,99, zatímco Britové £59,99. V přepočtu do českých korunek se obě částky přesně neshodují, nicméně se pohybují okolo 1800 Kč, slovenští kouzelníci by pak v tom případě měli počítat se € 70.

Tak co? Přesvědčil vás Wizarding World svou nabídkou natolik, abyste se stali jeho platícími členy? Co všechno vás zaujalo, a co vás naopak nechává úplně chladnými? Podělte se s námi o vaše dojmy!

Poznámka: Výhody a odměny se budou čas od času měnit, WW si tedy vyhrazuje právo na změnu.

Zdroj: https://www.wizardingworld.com/news/introducing-wizarding-world-gold

Acalanthi

Spoléhám na to, že Moudrý klobouk dobře věděl, co se mnou. A tak mě k mému vlastnímu překvapení poslal do mrzimorské koleje. Přestože mám ale raději modrou než žlutou, zabydlela se má mysl u jezevců tak dokonale, že jsem odhodlaná se za ně bít až do posledního krvavého kola ve hře Potter aktivity, dokud konečně slavně nezvítězíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..