Ve čtvrtek 7. května 2020 přišla na svět neobyčejná holčička. Proč neobyčejná? Jejím otcem je totiž Rupert Grint (31), herec Rona Weasleyho. Stal se tak prvním hercem slavné trojice ságy Harryho Pottera, který se stal rodičem. Jméno dcery zatím světu neprozradil, ale asi to nebude Rose, jakkoliv bychom si to přáli.

Rose, Hermiona, Ron a Hugo Weasleyovi. Zdroj: film Harry Potter a relikvie smrti, 2. část.

Matkou dítěte je Georgia Groomeová (28), Rupertova přítelkyně, s níž je ve vztahu již od roku 2011. O dítěti se uvažovalo již před dvěma lety, kdy Rupert při rozhovoru s The Guardian prohlásil, že otcovství se nejen nebrání, ale dokonce si myslí na nějaký ten přírůstek. Čáp se však objevil až letos.

Brzy bych se chtěl usadit a mít děti. Kdybych měl syna, pojmenoval bych ho Ron?
Je to vcelku dobré jméno, ale patrně ne. Navíc, Grint je problematické příjmení na spárování s jednoslabičným křestním jménem.

Rupert při rozhovoru s The Guardian v roce 2018, u příležitosti jeho třicetin

Groomeová, také herečka, se s bříškem ukázala zhruba před měsícem, avšak koronavirová pandemie zprávu přehlušila. Její kariéra není v našich končinách příliš známá. Hrála ve 14 filmech a měla několik epizodních rolí v několika seriálech. Ze známějších filmů jmenujme Z Londýna do Brightonu a On je fakt boží! (její jediná hlavní role).

Rupert s Georgiou. Zdroj: metro.co.uk

V současné chvíli se pár zdržuje v soukromí a žádá jeho respektování. Kolega, Daniel „Harry Potter“ Radcliffe s hrdým otcem sdílí Rupertovu radost z otcovství.

Jenže co ostatní? Prakticky všechny hvězdy z filmu Harry Potter se snaží držet svůj soukromý život přesně takový – soukromý. Víme, že Daniel Radcliffe, Matthew Lewis (Neville) a Scarlett Byrneová (Pansy) jsou ve vztahu, zatímco Emma Watsonová, Tom Felton a Bonnie Wrightová nejsou. Potomka ale zatím očekává pouze Scarlett (ohlášeno v březnu 2020).

V redakci Potterzone Rupertovi na dálku blahopřejeme, přejeme spoustu krásných zážitků a dcerce připíjíme na zdraví a štěstí!

Zdroj: Etsy.com

Zdroj: https://www.extra.cz/ron-z-kouzelnicke-sagy-harry-potter-je-otcem-rupert-grint-31-ma-holcicku?fbclid=IwAR0u5NvZ7xGN0NGjCTPGwGHZ7bVaQG14DIOSLjlw_PfG1Ljgfk1MWZj9kXU
https://people.com/parents/rupert-grint-welcomes-first-child-daughter-georgia-groome/
https://www.the-sun.com/entertainment/797141/rupert-grint-dad-girlfriend-baby-girl/

FildasKirk

Zpočátku, ovlivněn heroickým obdivem k Harrymu, jsem se považoval za Nebelvíra. Později jsem si uvědomil, že bezhlavě se vrhat do šílených dobrodružství na mě vůbec nesedí – a přiznejme si i s rozmyslem se vrhat do šílených dobrodružství by bylo na pováženou. Naopak, dvakrát měř, jednou řež, ale nejprve si o tom třikrát něco nastuduj je více můj styl. Takže jsem Havraspár a kdo mě označí za Nebelvíra, bude mu po odečtení kolejních bodů udělen trest naučit se nazpaměť Dějiny Bradavic. Prý je to prima lehké čtení před spaním.