V nadcházejícím druhém filmu Fantastická zvířata  uvidíme jak některé z postav, se kterými jsme se seznámili už v prvním  filmu, tak samozřejmě postavy nové.  A koho tedy uvidíme?

Rozhodně Mloka Scamandera, ztvárněného Eddiem Redmaynem.

Mloka Vám představovat nejspíš nemusíme. Během svých studijních cesty za magickými tvory po celém světě zavítal v prosinci 1926 i do New Yorku, kde si nešťastnou náhodou vyměnil kufr s nečarem Jacobe Kowalskim. Nic tak hrozného by se nestalo, kdyby ale Mlokův kufr nebyl kouzelný a plný fantastických zvířat a kdyby ho Jacob nic netuše neotevřel… Tak začala anabáze, která málem skončila málem zničením New Yorku a vypuknutím války kouzelníků s nekouzelníky. Díky spojeným silám Mloka, Jacoba a sester Goldsteinových vše ale skončilo nakonec šťastně.

www.veryinutilpeople.it

Dále se vrátí obě sestry Goldsteinovy – Porpentina (Katherine Waterstoneová) i Queenie (Alison Sudolová). Obě v prvním filmu, jak se zdá, nalezly životní partnery. Víme, že Porpentina se nakonec za Mloka provdá, a ve druhém filmu se máme o jejich vztahu dozvědět více. Mělo by to být zajímavé, protože se má objevit i Leta Lestrangeová, Mlokova první láska, takže cesty lásky budou možná ještě trnité. A Queenie? Podle posledních záběrů prvního filmu se svého nečara Jacoba jen tak nevzdá…

Podle oficiálních zpráv se vrátí postava Credence Barebona (Holokosta) v podání Ezry Millera. Warner Bros. potvrdili, že Credencův návrat bude „tajemný“ .

http://www.hogwartsprofessor.com

Postava Credence byla ve filmu Fantastická zvířata a kde je najít odhalena jako Obscuriál, jímž byl fascinován Grindelwald. Obscuriál je hostitelem Obscura, což je zhmotnělá nebezpečná magická síla, jež se vyskytuje u kouzelníků, kteří potlačují svou magii. V závěru Fantastických zvířat se zdálo, že byl Credence zničen, přesto jsme spolu s Mlokem mohli zahlédnout uniknuvší pramínek temné hmoty. Podle zákulisních zpráv existuje vystřižená scéna, která nakonec do prvního filmu nebyla zahrnuta a v níž Credence nastupuje na stejnou loď, kterou se bude vracet domů do Anglie i Mlok. Takže… spolucestující? nechme se překvapit.

Dále uvidíme Jacoba Kowalskiho, kterého hraje Dan Fogler.

Nečar Jacob Kowalski se během hektických událostí a společně prožívaných trablů s fantastickými tvory stal nečekaně Mlokovým přítelem, avšak jeho paměť byla ke konci filmu vymazána. Přesto nám poslední scéna ukazuje Jacoba a jeho milovanou Queenie v jeho pekárně a v ten okamžik má Jacob záblesk vzpomínek.

http://www.the-leaky-cauldron.org

Vrátí se tedy všichni čtyři protagonisté : Mlok Scamander, Tina Goldsteinová, Queenie Goldsteinová a Jacob Kowalski, dále Credence a… postava, jež s námi byla vlastně během celého příběhu, ale až dpo konce jsme netušili, o koho vlastně jde – v kabátu a vnějším vzhledu Percivala Gravese ukrytý Gellert Grindelwald. V podání Johnnyho Deppa nás zřejmě bude věrně provázet všemi čtyřmi následujícími filmy.

Dále se můžeme těšit na:

  • Albuse Brumbála v podání Jude Lawa,
  • Theseuse Scamandera v podání Calluma Turnera,
  • Letu Lestrangeovou v podání Zoe Kravitz.

Nedávno byli v castingu oznámeni i další herci:

  • Ólafur Darri Ólafsson  v roli Skendera, ředitele cirkusu;
  • Claudia Kim v roli akrobatky v cirkusu;
  • William Nadylan jako kouzelník Yusuf Kama;
  • Ingvar Sigurdson jako lovec odměn jménem Grimmson.

Podle režiséra Davida Yatese bychom se měli setkat i s Modesty Barenboneovou (Holokostovou), ale ta zatím nebyla potvrzena.

Nový film, který zatím nemá oficiální název, naváže na události z Fantastických zvířat, příběh nás zavede do Londýna, Paříže i New Yorku, děj se bude odvíjet v roce 1927 a objeví se v něm i kouzelnický cirkus. Kromě toho bude samozřejmě obsahovat odkazy na příběhy Harryho Pottera.

A zpráva nejdůležitější – natáčení začalo 3. 7. 2017 a film by měl mít premiéru 16. 11. 2018.

Těšíte se? My ano!