Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu. Brky a pergameny držíme v pohotovosti a ještě pořád doplňujeme už tak nekonečné vánoční seznamy pro Ježíška. A představte si – my víme, co v nich máte! Nepochybně se v nich opakují slova jako „Harry Potter“ nebo „Fantastická zvířata“. Pojďte si zasoutěžit a třeba právě vám splní Potterfan jedno z vašich přání přímo na Štědrý den!

Soutěž probíhá už od 1. prosince na facebookové stránce Potterfan až do neděle 23. prosince (včetně). Soutěžíme celkem o 20 krásných a hodnotných cen, jejichž seznam vám právě přinášíme:

1x LEGO Harry Potter 75954 Bradavická Velká síň
1x LEGO Harry Potter 75953 Bradavická vrba mlátička
1x LEGO Fantastická zvířata 75952 Mlokův kufr
1x LEGO Fantastická zvířata 75951 Grindelwaldův útěk
1x Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – Pokladnička Hrabáka
3x Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – Hrabáci matrjoška
2x Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – Větvík v kapse
5x Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – plátěná taška
5x DVD Fantastická zvířata a kde je najít

Potterfan Facebook

Co musíte udělat pro to, aby byly Vánoce ještě kouzelnější? Prostě zůstávejte s námi a sledujte nás, buďte fanouškem Potterfanu na Facebooku a pak už jen stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky: „Kolik sad má LEGO Harry Potter a Fantastická zvířata ve svém portfoliu?“ (nápovědu naleznete na soutěžní stránce) a „co byste si vykouzlili a proč, kdybyste měli kouzelnou moc?“ Odpovídejte zde.

Aby vám byla případná výhra doručena, je pochopitelně nutné zadat také adresu vašeho e-mailu, na kterém budou kontaktováni všichni výherci. Tak se stane 24. prosince na Štědrý den, kdy proběhne losování o ceny. Snad právě vám vykouzlíme ještě větší radost pod stromečkem.

Přejeme vám magický adventní čas a mnoho štěstí v soutěži!

Acalanthi

Spoléhám na to, že Moudrý klobouk dobře věděl, co se mnou. A tak mě k mému vlastnímu překvapení poslal do mrzimorské koleje. Přestože mám ale raději modrou než žlutou, zabydlela se má mysl u jezevců tak dokonale, že jsem odhodlaná se za ně bít až do posledního krvavého kola ve hře Potter aktivity, dokud konečně slavně nezvítězíme!